Domki letniskowe

Na dużej działce, nad jeziorem, usytuowane są trzy domki letniskowe. W każdym domku są 2 pokoje z łazienką i WC, kuchnia oraz jadalnia. Pokoje są dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. W pokojach znajduje się telewizor z 24 kanałami cyfrowej telewizji naziemnej. Istnieje możliwość wstawienia dostawki. W łazience znajduje się prysznic, umywalka i WC. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne meble, lodówkę,  kuchenkę gazową, oraz naczynia. Stół znajduje się w jadalni. Z tarasu każdego domku rozpościera się piękny widok na jezioro Serwy. Do dyspozycji wczasowiczów z każdego domku letniskowego są metalowe grille.

Na działce graniczącej z jeziorem znajduje się wolnostojąca wiata, murowany grill,  piaskownica, zjeżdżalnia, oraz huśtawka.
Wszystkie atrakcje są oczywiście do dyspozycji wczasowiczów.

Dodatkowe informacje dla gości:
  • Wszyscy goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do WiFi
  • Zwierzęta są mile widziane, jednak należy to wcześniej ustalić telefonicznie z właścicielami domu. Dopłata za małego psa lub kota wynosi od 10 zł. za dobę.

Zainteresowanych pobytem w domu nad jeziorem zachęcamy do rozmowy telefonicznej celem ustalenia terminu oraz ilości potrzebnych łóżek a także omówienia innych kwestii dotyczących pobytu.

Zadzwoń
Dojazd