Pawilon letni w gospodarstwie agroturystycznym

Pawilon składa się z dwóch oddzielnych mieszkań.

W PIERWSZYM MIESZKANIU

znajdują się dwa pokoje, kuchnio-jadalna, oraz łazienka z WC. W każdym pokoju są 2 pojedyncze łóżka, szafka z lampką nocną, szafa na ubrania i naziemna TV cyfrowa z 24. bezpłatnymi kanałami.  Kuchnio-jadania wyposażona jest w meble kuchenne, kuchenkę gazową, lodówkę, stół z krzesłami dla czterech osób, czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki itp. W łazience znajduje się prysznic, umywalka i WC.

W DRUGIM MIESZKANIU

jest jeden pokój, kuchnio-jadalnia, oraz łazienka z WC. W pokoju znajdują się trzy pojedyncze łóżka, szafka z lampką nocną, szafa na ubrania i naziemna TV cyfrowa z 24. bezpłatnymi kanałami. Kuchnio-jadania wyposażona jest w meble kuchenne, kuchenkę gazową, lodówkę, stół z krzesłami dla czterech osób, kanapę, czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki itp. W łazience znajduje się prysznic, umywalka i WC. Przed pawilonem jest ogrodzony plac na którym jest duża wiata, duża huśtawka oraz grill do dyspozycji gości.  
Dodatkowe informacje dla gości:
  • Wszyscy goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do WiFi
  • Zwierzęta są mile widziane, jednak należy to wcześniej ustalić telefonicznie z właścicielami domu. Dopłata za małego psa lub kota wynosi od 10 zł. za dobę.
Zainteresowanych pobytem w domu nad jeziorem zachęcamy do rozmowy telefonicznej celem ustalenia terminu oraz ilości potrzebnych łóżek a także omówienia innych kwestii dotyczących pobytu.
Zadzwoń
Dojazd